Informacje dla studentów

Moje dyżury na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbywają się w budynku przy ul. Bankowej 11 (dawny WNS), w pokoju 320 (trzecie piętro, Instytut Filozofii). Telefon: 32 359 16 32, wew. UŚ – 16 32.

Dyżury w semestrze letnim 2020:

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora, zawieszam do odwołania regularne dyżury na UŚ.

Z większością Państwa mam kontakt na grupach facebookowych lub na Discordzie. Tam można zwracać się do mnie na czatach ogólnych lub przy pomocy prywatnych wiadomości. Gdyby ktoś potrzebował porozmawiać dłużej, to zapraszam również na Skype. Można mnie tam znaleźć wpisując: „Krzysztof Wieczorek logika”. Nie ustalam jakichś konkretnych godzin dyżurów na Skype. Gdy ktoś będzie miał jakąś sprawę, proszę się odezwać dowolnym kanałem, a wtedy ustalimy dogodny czas, w którym moglibyśmy porozmawiać.

Uwaga!

Szanowni Państwo! Na stronie głównej zamieściłem informacje o tym, jak planuję zajęcia z logiki w formie zdalnej, w której wykłady i ćwiczenia mają się odbywać w najbliższym czasie. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi oraz o ewentualne uwagi, postulaty itp. O kolejnych krokach związanych z naszymi wirtualnymi zajęciami będę informował tutaj, lub w zakładkach z informacjami dla poszczególnych kierunków, lub na stronie głównej. Proszę zachować czujność i zaglądać w te miejsca od czasu do czasu.

Informacje dla studentów poszczególnych kierunków (w tym pliki z zadaniami do zajęć) umieszczone są w osobnych zakładkach:

Pytania, prośby, postulaty itp. można zamieszczać w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.