Informacje dla studentów

Dyżury:

Moje dyżury na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbywają się w budynku przy ul. Bankowej 11 (dawny WNS), w pokoju 320 (trzecie piętro, Instytut Filozofii). Telefon: 32 359 16 32, wew. UŚ – 16 32.

Dyżury w semestrze zimowym 2020/2021:

Zgodnie z zaleceniami władz uczelni, moje dyżury w semestrze zimowym 2020/2021 będą odbywały się w formie zdalnej, przy pomocy aplikacji MS Teams. Na dyżurach tych będę we wtorki, w godzinach 13.00 – 13.45.

Osoby chcące „przyjść” na dyżur proszę o dołączenie do utworzonego w tym celu zespołu na Teamsie, kod: gfclsj7. Następnie można dołączyć do trwającego w czasie dyżuru spotkania audio/wideo lub napisać wiadomość na czacie tekstowym.

Osoby, którym nie odpowiada czas dyżurów, a mają jakąś ważną sprawę, proszę o kontakt mailowy lub wiadomość na czacie – możemy w ten sposób ustalić inny termin spotkania.

W sprawach wymagających osobistego kontaktu (np. jakiś podpis) również proszę o wcześniejszą wiadomość. Stacjonarne zajęcia na uczelni (Wydział Humanistyczny, ul. Bankowa 11) mam w tym semestrze w poniedziałki – w te dni możemy więc umówić się na spotkanie osobiste.

Informacje dla studentów poszczególnych kierunków (w tym pliki z zadaniami do zajęć) umieszczone są w osobnych zakładkach: